Informační žblepty.

Zdravím vás moji milí přátelé.
Po delší době vás vítám na tomto webu. Než se pustíme do informací a novinek, tak bych se vás na něco rád zeptal. Jak se máte? Jak zvládáte nouzový stav? Nebojte se, a vyjádřete se v komentářích. V první řadě bych vás chtěl informovat o nově chystané recenzi na jednu úžasnou českou aplikaci. Nebudu vám říkat o co se jedná, protože to bude takové malé překvapení. Prostě a jednoduše. Ozvali se mi lidé, kterým se moc líbí mé články. Nabídli mi k otestování jejich aplikaci, s tím, že jí budu mít na půl roku zdarma a bez omezení. Dohodli jsme se, že o té aplikaci napíšu objektivní recenzi. To mi udělalo hroznou radost, a já na to kývnul. Recenze právě prochází opravou a korekturou. Dále vás chci upozornit, že za týden končí soutěž o mojí brožuru. Kdo se chce ještě přihlásit, tak na to má už jen krátký čas.

Připravil jsem si pro vás pár novinek, které se vám budou rozhodně líbit.
Konečně dokončuji článek, který se jmenuje rozhovor s majiteli vodících psů. Trvá to dlouho, protože musím veškerá získaná data upravit do podoby smysl dávajícího článku. Právě procházejí korekturou mé tři nové články. Jeden z nich vám stoprocentně vykouzlí úsměv od ucha k uchu. Nechte se překvapit. Hodlám je vypustit do světa zhruba za 10 dní. Rozhodl jsem se pro jeden projekt. Vy víte, že zde píšu o vodících psech. Píšu o tom, proč se nemají hladit, krmit a rozptylovat. Moc rád bych vytvořil jednu speciální sérii. Nazval bych jí nějak jako povídání s odborníky o vodících psech. V dohledné době hodlám kontaktovat výcvikové středisko vodících psů. Moc rád bych se s nimi dohodl na tvorbě tří článků. Mohl bych je napsat sám, ale z úst odborníků to bude znít lépe. Díky tomu byste také věděli, že všechno co píšu o vodících psech je ověřené. Bude to takový malý speciál. Držte mi palce. Snad to vyjde.

Pár krátkých žbleptů závěrem.
Konečně jsem pořádně rozjel Instagram.
Na youtube jsem přidal nové video.
Natáčím třetí epizodu mého podcastu.

Jsme u konce vážení přátelé. Velice doufám, že se vám tyto novinky a informace líbí. Přiznávám, že je tento článek takový nezáživný, ale ty informace v něm obsažené vás určitě potěší.

Web:
https://honzovacestazivotem.cz/
Facebook.
https://www.facebook.com/honzovacestazivotem/
Instagram.
https://www.instagram.com/honzovacestazivotem/
Podcast.

Youtube.
https://www.youtube.com/channel/UClPVENey2JC6bK5jri172Fg
Soutěž.
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAAO__cYOHNBUNVozVE1HSTBNODVFNENSNktNWDFRWjVZMy4u

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *