Máme rádi knihy. Druhý díl.

Knihy jsou nedílnou součástí mého života. Bez knih si už nedokážu představit den. Knihám se věnuji ráno, v poledne a večer. Máte to taky tak? Pokud ano, tak jste tu správně. Dnes si dáme druhý článek z dlouho slibované série s názvem máme rádi knihy.

Dnes bych vám chtěl představit jednu naprosto skvělou a nehorázně poučnou knihu a audio knihu. Dnes si totiž představíme knihu bulbem záchranáře. Tuto knihu jsem si přečetl / poslechnul zhruba tři krát. Je to kniha o záchranářích, výjezdech a hlavně o první pomoci. Kniha je velice poučná a humorně napsaná. Toto dílo vás má pobavit a hlavně něco naučit.

Bulbem záchranáře:
Kdo tuto knihu napsal?
Autorem této knihy je Vít Samek. Můžete ho vidět na malt v v pořadu na vlastní otvor. V tomto pořadu chodí na prohlídky a tím nám ukazuje, že žádné vyšetření není tak hrozné, jak to na první pohled může vypadat. Více se o něm můžete dozvědět, když si zakoupíte a přečtete jeho knihu.

O knize:
Nechci vám tu vypisovat přesnou anotaci a raději o ní budu mluvit vlastními slovy. Tu anotaci bych si musel vygooglit, a na to jsem dnes až moc líný. Kniha je naprosto úžasná a nehorázně naučná. První pomoc by měl znát každý a každý by si jí měl čas od času zopakovat. V tomto ohledu vám může tato kniha hodně dát. Výjezdy, rozhovory a první pomoc. To vše s kapkou záchranářského humoru. Budete se smát a u toho se něco naučíte. Je všeobecně známé, že s humorem jde učení lépe. Naučíte se co dělat třeba při krvácení epilepsii, úrazu hrudníku, břicha zad a tak dále. Je tam toho spousta a spousta. Já osobně jsem z tohoto počinu pana Vítka naprosto nadšen a mohu knihu vřele doporučit. Když někde někdy doporučuji nějakou knihu tak u toho píšu toto. Tohle byste si měli přečíst. U této knihy říkám ale tohle. Tuto knihu si opravdu rozhodně musíte přečíst. Je to povinnost pro ty, kterým není lhostejná pomoc druhým. Troufám si tvrdit, že by se tato kniha měla zavést jako povinná četba ve školách.

O audio knize:
Kniha je vážně skvostná. Pokud se ale převede do audio knižního formátu, tak je ještě o kus lepší. Kdo vlastně tuto knihu načetl? Na tvorbě audio knihy se podíleli tři lidé. Aleš Slanina, který vás příjemným hlasem provází celou knihou. Rozhovory namlouvá Jana Štvrtecká a Ondřej Novák. Na začátku každé kapitoly je naprosto vhodný a ke knize sedící hudební doprovod. Díky Jan Melvil Publishing si můžeme všichni vychutnat tento báječný počin. Jan Melvil totiž vydává knihy o osobním rozvoji.

Kde se dá kniha / audio kniha koupit?
Stačí si otevřít novou kartu ve vašem internetovém prohlížeči. Do vyhledávacího políčka zadejte bulbem záchranáře a cvrnkněte do enteru. Hned nahoře by se vám kniha měla hned několikrát objevit. Vy si akorát vyberete obchod a zda chcete audio knihu, nebo jen knihu tištěnou.

Závěrem bych se vás moji milí čtenáři chtěl zeptat. Co máte raději? Máte rádi knihu tištěnou, elektronickou, nebo audio knihu? Byl bych moc rád, kdy by se dole pod tímto článkem rozvinula nějaká diskuse. Dnes máme hotovo a budu se na vás těšit v dalším článku. Četbě zdar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *