Nemáte čas číst mé dlouhé články? To nevadí, protože jsem rozjel můj nový podcast.

A je to tu!
Konečně se mi povedlo rozjet můj podcast, který se jmenuje Honzova cesta životem. Tvořil jsem ho na Anchor.fm, která ho pak publikuje do nejrůznějších platforem. O co v mém podcastu vlastně půjde? Každou epizodu si probereme jeden článek, který jsem publikoval na webu. Nejprve si ho poslechneme, a pak si o něm něco povíme.

Má to ale jeden malý háček.
Anchor totiž publikuje automaticky na jeho platformu a na spotify. Pro ostatní to musím dělat ručně. V podcasteh google už ho mám, ale zatím tam není bohužel vidět. Zpřístupní se až po 5ti dnech. Tolik času má google na schválení. Rád bych ho viděl i v apple podcast. Musím totiž napsat do apple žádost o schválení mého podcastu. Bohužel nevím, jak dlouho to bude trvat.

Potřebuji znát váš názor.
Napište mi prosím do komentáře, jakou platformu pro poslech podcastů používáte? Chci to vědět hlavně proto, abych do nich ten svůj podcast nacpal, a vy jste si ho mohli vychutnat. To bude pro dnešek vše. Já jdu pracovat na dalších epizodách.

2 Replies to “Nemáte čas číst mé dlouhé články? To nevadí, protože jsem rozjel můj nový podcast.”

  1. Zdravím, jako většina nevidomých využívám iPhone s odečítačem obrazovky VoiceOver a vestavěnou aplikaci Podcasty pro systém iOS a Mac OS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.