O mně

Mé jméno je Honza a vítám vás na mé stránce. Původně jsem si založil facebookovou stránku Honzova cesta Životem.cz, kde jsem chtěl šířit osvětu o zrakovém postižení a publikovat spoustu zajímavých článků. Pak jsem si ale řekl, že by nebylo od věci vytvořit i stejnojmenný web.  No, a tak jsem si tu samou stránku založil i jako web. Mé články budu publikovat jak na webu tak i na facebooku. Nečekejte prosím ale žádný profesionální web a profesionální články. Beru to spíš jako můj osobní blog.

O čem budu psát?

Chci tu šířit osvětu o zrakovém handicapu. Uvědomuji si, že takovýchto stránek už tu pár je, ale to my nebrání v tvorbě dalších. Tímto ale nehodlám nikomu konkurovat a spíše to beru tak, že další osvěta nikdy není na škodu. Dále bych chtěl psát o mém vodícím psovy, kterého maximálně miluji a beru ho jako velkou podporu. Prostě a jednoduše. Budu sem dávat zajímavé články na různá témata, budu publikovat nejrůznější historky ze života a budu se snažit vykouzlit vám úsměv na tváři. To a ještě mnohem víc vás čeká na této stránce.

Velká prosba:

Vážení a milí přátelé. V předchozím textu jste si možná všimli, že mi trošičku pokulhává pravopis a text se místy trošku červená nějakou tou chybičkou. Pokuste se to prosím nebrat v potaz.