Poděkování a vánoční přání.

Vážení přátelé, milí čtenáři.
Dnes nebudeme řešit žádné téma. Dnes si jen tak popovídáme. Máme tu štědrý den, klid, pohodu a setkávání s těmi, které máme rádi. Tento rok byl pro nás všechny dost náročný. Korona virus, nejistota a strach o budoucnost sužovali nás všechny. Tento rok jsem si splnil svůj sen. Založil jsem si blog na facebooku, a později jsem rozjel své první, a konečně funkční webové stránky. Články jsem vydával dosti nepravidelně, ale pořád. Určitě si tento den chcete pořádně užít, a tak to nebudu dlouho protahovat. Hlavně si dnes pořádně odpočiňte a hoďte starosti za hlavu.

Všem vám přeji šťastné a veselé vánoce. Hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti. Všem vám chci hrozně moc poděkovat. Chci vám poděkovat za to, že čtete moje články a dáváte mi úžasnou zpětnou vazbu. Děkuji všem těm, kteří mi v začátcích hodně pomohli. Nebudu je zde všechny vyjmenovávat, protože bychom tu byli do zítřka. Děkuji všem kamarádům, přátelům a kolegům za to, jak mě v mé tvorbě podporovali a dodávali sílu psát a publikovat. Obzvlášť v časech, kdy jsem neměl vůli a chuť. Děkuji paní Haně Řehořové za to, jak mi pomohla posunout tento projekt o kus dál. Tato úžasná dáma mi dala můj web do takového stavu, v jakém se mi líbí. Vážím si jí i za to, že to pro mě udělala zdarma.

Závěrem chci popřát stránkám Honzova cesta životem, ať funguje pořád dál. Mnoho článků, mnoho spokojených čtenářů a návštěvníků. Příští rok na vás čekají dva malé projekty, takže se máte na co těšit. Poslední dobou mě psaní opravdu chytlo, a tak píšu články jako divý. Ještě bych chtěl poděkovat mému bratrovi za to, že mi dělá korekci článků a dává zpětnou vazbu. Díky moc brácho.

Co bude dál?
Facebooková stránka bude fungovat dál. Nebudou na ní už ale celé články, ale jen pouze upoutávka s odkazem na článek na webu. Protože když už ten web mám, tak nemá smysl pokračovat na facebooku a web nechat prázdný. Taktéž bych chtěl popřát mojí rodině a příbuzným. Šťastné a veselé vánoce přeje Honza a Alvin.

Ještě jednou všem srdečně děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *