Proč už nepublikuji články na facebooku?

Zdravím vás přátelé.
Dnes bych vám rád pověděl něco o facebooku a o tom, jak řeší potíže svých uživatelů. Na této sociální síti mám stránku, která se jmenuje stejně, jako tento web. Stal se mi dost palčivý problém, díky kterému se už nemohu dostat do její administrace. Pokusím se vám to celé popsat co nejsrozumitelněji.

Nejprve něco málo o projektu Honzova cesta životem.
Tento projekt není jen na tomto webu. Spadá pod něj i facebooková stránka, Instagram, youtube a podcast. Všechny tyto projekty jsem si zaregistroval na tzv. projektový email. To je email, se kterým se registruji do služeb, domlouvám články a mnoho dalšího. Nechtěl jsem to mít všechno na svém osobním emailu. Nerad bych, aby se mi pletly soukromé a projektové informace. To samé jsem chtěl udělat i s facebookovou stránkou. Tu jsem měl vytvořenou u svého osobního účtu. Před nějakou dobou jsem si řekl, že by bylo dobré, abych měl i veřejný profil, který by byl spojen s tímto projektem.

Zaregistroval jsem si tedy nový facebookový účet. Na ten jsem přesunul stránku Honzova cesta životem, a celou její administraci. Jen že se stala nepříjemná situace. Po pár dnech jsem se podíval na oba mé profily, a u žádného stránka nebyla. Nemohl jsem jí spravovat, přidávat příspěvky, a starat se o celkový provoz. Stránka pořád existuje, ale já k ní z nějakých, mě neznámých důvodů nemám přístup, i když jsem ji vytvořil. Neustále to řeším, ale zatím bez odezvy. Zkoušel jsem to řešit s Facebookem, ale to je jak když mluvíte do zdi. Kontaktní email žádný, a nápověda irelevantní, a nesmyslná. Abych se přiznal, tak nevím, jak to mám řešit. Facebook totiž nebere své uživatele jako lidi, ale jen jako věc. V Americe asi neví, co je to uživatelská podpora, a přístup k uživatelům. Všechno je automatizované, a kontakt z živým člověkem je nemožný. Nějaký kontakt tam sice je, ale je založen na automatických, a člověkem neřízených odpovědí.

Nakonec ještě přikládám odkaz na zajímavý článek. Pozor na správcovství stránek na Facebooku aneb Jak snadno přijít o účet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.